Sonuçlar



 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
ALBU 8 21:30 Arminia Bielefeld - Freiburg 1 2,30
ALBU 35 16:30 Bayern Münih - Union Berlin Gol Var 1,52
ALBU 36 16:30 Eintracht Frankfurt - Wolfsburg 1 2,15
ALBU 37 16:30 Hertha Berlin - Monchengladbach 1 2,65
ALBU 38 16:30 Werder Bremen - Leipzig 1 6,25
ALBU 85 19:30 Stuttgart - B. Dortmund + 2,5 1,32
ALBU 132 16:30 Schalke 04 - Augsburg 1--0 7,50
ALBU 143 19:00 Köln - Mainz 1 2,50
ALBU 168 21:30 Hoffenheim - B. Leverkusen 2 2,05
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
AL2B 4 19:30 Hamburg - Darmstadt 98 2-3 Gol 1,80
AL2B 19 14:00 Erzgebirge Aue - Saint Pauli 1 2,60
AL2B 21 14:00 Paderborn - Bochum 2-3 Gol 1,70
AL2B 112 14:30 Hannover 96 - Heidenheim 2 2,60
AL2B 113 14:30 Osnabruck - Braunschweig 1 2,00
AL2B 114 14:30 Würzburg - Nürnberg 2-3 Gol 1,70
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
BELÇ 9 21:45 Eupen - Standard Liege 0 3,10
BELÇ 76 17:15 Cercle Brugge - O.h. Leuven Handikap 2,75
BELÇ 86 19:30 Mechelen - Zulte Waregem 1 /// 1 2,00
BELÇ 100 21:45 Kaa Gent - Charleroi 0 3,25
BELÇ 115 14:30 Krc Genk - St. Truidense 1 1,40
BELÇ 135 17:00 Waasland Beveren - Kortrijk 1 2,80
BELÇ 147 19:15 Anderlecht - Club Brugge 1 2,70
BELÇ 156 21:45 Beerschot - Oostende 2-3 Gol 1,70
BELÇ 169 21:45 Mouscron - Antwerp 2 /// 2 2,25
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
FR1 11 22:00 Metz - Lille 2-3 Gol 1,67
FR1 79 18:00 Strasbourg - Paris Saint Germain 2 1,48
FR1 102 22:00 Montpellier - Marsilya + 2,5 1,62
FR1 109 14:00 Rennes - Nantes 1 1,72
FR1 123 16:00 St Etienne - Bordeaux 1 1,85
FR1 122 16:00 Rc Lens - Lorient + 2,5 1,80
FR1 121 16:00 Nice - Reims 1 1,85
FR1 120 16:00 Brest - Nimes 2-3 Gol 1,72
FR1 141 18:05 Monaco - Dijon 2-3 Gol 1,90
FR1 158 22:00 Lyon - Angers 2 6,50
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
FR2 31 16:00 Paris - Troyes Gol Var 1,50
FR2 97 21:00 Valenciennes - Chambly Oise 1 2,10
FR2 96 21:00 Pau - Clermont Foo Gol Var 1,80
FR2 95 21:00 Le Havre - Ajaccio 2-3 Gol 1,65
FR2 94 21:00 Grenoble - Caen 1 1,75
FR2 93 21:00 Chateauroux - Dunkerque 0 2,80
FR2 92 21:00 Cham. Niort - Aj Auxerre 2 1,85
FR2 91 21:00 As Nancy - Sochaux 0 2,50
FR2 153 20:00 Amiens - Rod. Aveyro 1 2,25
FR2 170 21:45 Guingamp - Toulouse 1--1 4,50
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
HOLL 6 21:00 Vitesse - Ado Den Haag 1 1,15
HOLL 89 19:45 Heracles - Willem Ii 0 2,90
HOLL 98 21:00 Az Alkmaar - Sparta Rotterdam 1 1,35
HOLL 99 21:00 Fortuna Sittard - Emmen 2 2,55
HOLL 103 22:00 Zwolle - Twente 1 2,50
HOLL 106 13:15 Utrecht - Feyenoord 2-3 Gol 1,80
HOLL 118 15:30 Groningen - Heerenveen 2 2,65
HOLL 119 15:30 Vvv Venlo - Psv 1 7,00
HOLL 140 17:45 Waalwijk - Ajax 0 5,50
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
İNP 13 22:00 Fulham - Wolverhampton 1 2,30
İNP 23 14:30 Manchester City - Leeds United 2 5,00
İNP 73 17:00 Liverpool - Aston Villa 1 1,35
İNP 87 19:30 Crystal Palace - Chelsea 2 1,35
İNP 111 14:00 Burnley - Newcastle United 0 3,00
İNP 131 16:05 West Ham - Leicester City + 2,5 1,85
İNP 142 18:30 Tottenham - Manchester United 2 2,05
İNP 155 21:00 Sheffield United - Arsenal 0 3,40
İNP 166 20:00 West Bromwich - Southampton 2 1,80
İNP 174 22:15 Brighton - Everton 0 3,00
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
İNCH 10 21:45 Watford - Reading 1 1,60
İNCH 22 14:30 Millwall - Swansea City 1 2,75
İNCH 71 17:00 Qpr - Sheffield Wednesday 1 1,95
İNCH 70 17:00 Preston - Brentford + 2,5 1,67
İNCH 69 17:00 Huddersfield - Rotherham 2 2,50
İNCH 68 17:00 Derby County - Norwich City 2 1,40
İNCH 67 17:00 Cardiff City - Blackburn Rovers + 2,5 1,85
İNCH 66 17:00 Bristol City - Nottingham Forest 0 2,75
İNCH 65 17:00 Bournemouth - Coventry 4--1 25,00
İNCH 64 17:00 Birmingham - Stoke City 2 2,35
İNCH 63 17:00 Barnsley - Middlesbrough 2 3,25
İNCH 72 17:00 Wycombe - Luton Town 0 2,85
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
İN1 41 17:00 Accrington - Wimbledon 1 1,85
İN1 51 17:00 Sunderland - Charlton 2 3,50
İN1 50 17:00 Portsmouth - Burton Albion 1 1,70
İN1 49 17:00 Plymouth - Hull City 2 1,45
İN1 48 17:00 Northampton - Bristol Rovers 1--1 4,50
İN1 47 17:00 Lincoln City - Blackpool 2 2,25
İN1 46 17:00 Ipswich Town - Mk Dons 1 2,20
İN1 45 17:00 Gillingham - Shrewsbury 2 2,80
İN1 44 17:00 Fleetwood - Rochdale İ.Y X 1,80
İN1 43 17:00 Doncaster - Wigan Athletic + 2,5 1,70
İN1 42 17:00 Crewe - Oxford + 2,5 1,60
İN1 52 17:00 Swindon Town - Peterborough 0--3 10,00
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
İN2 5 20:00 Mansfield - Newport İ.Y X 1,70
İN2 7 21:00 Oldham - Colchester 1 2,25
İN2 61 17:00 Southend - Crawley Town 2 2,50
İN2 60 17:00 Scunthorpe - Tranmere İ.Y X 1,75
İN2 59 17:00 Salford City - Stevenage 2-3 Gol 1,65
İN2 58 17:00 Port Vale - Morecambe 2 2,65
İN2 57 17:00 Cheltenham - Leyton Orient 0 2,95
İN2 56 17:00 Cambridge - Exeter City + 2,5 1,90
İN2 55 17:00 Bradford - Grimsby Town 2 3,00
İN2 54 17:00 Bolton - Harrogate Gol Var 1,75
İN2 53 17:00 Barrow - Carlisle 0 2,65
İN2 62 17:00 Walsall - Forest Green 1 2,60
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
İSPL1 14 22:00 Huesca - Elche 0 2,75
İSPL1 24 15:00 Getafe - Cadiz 1 1,65
İSPL1 77 17:15 Athletic Bilbao - Alaves 2 3,40
İSPL1 88 19:30 Eibar - Levante 2 2,55
İSPL1 104 22:00 Real Madrid - Barcelona + 2,5 1,35
İSPL1 116 15:00 Villarreal - Osasuna 2-3 Gol 1,67
İSPL1 138 17:15 Valencia - Real Sociedad 1 2,55
İSPL1 152 19:30 Real Valladolid - Granada 2-3 Gol 1,67
İSPL1 160 22:00 Real Betis - Atletico Madrid 2-3 Gol 1,67
İSPL1 172 22:00 Celta Vigo - Sevilla 0 3,00
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
İSPL2 15 22:00 Teneriffa - S.gijon İ.Y X 1,62
İSPL2 25 15:00 Sd Ponferradina - Fuenlabrada 0 2,45
İSPL2 74 17:00 Real Oviedo - Las Palmas İ.Y X 1,75
İSPL2 84 19:15 Vallecano - Girona X /// 1 4,00
İSPL2 117 15:00 Malaga Cf - Albacete 1 2,00
İSPL2 137 17:00 Zaragoza - Almeria 2-3 Gol 1,65
İSPL2 148 19:15 Ce Sabadell Fc - Cartagena 2 2,80
İSPL2 149 19:15 Mallorca - Lugo - 2,5 1,40
İSPL2 150 19:15 Mirandes - Logrones 1 1,95
İSPL2 161 22:00 Espanyol - Leganes 2-3 Gol 1,65
İSPL2 173 22:00 Alcorcon - Castellon 2 3,75
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
İTSA 34 16:00 Spezia - Crotone 1 1,67
İTSA 83 19:00 Parma - Ac Milan 2 1,55
İTSA 101 21:45 Udinese - Torino 2 2,75
İTSA 108 13:30 Inter - Cagliari 1 1,20
İTSA 129 16:00 Sampdoria - Napoli 2 /// 2 2,00
İTSA 128 16:00 Juventus - Genoa Handikap 1,50
İTSA 127 16:00 Hellas Verona - Lazio İ.Y X 1,95
İTSA 146 19:00 As Roma - Bologna 1--0 8,50
İTSA 157 21:45 Fiorentina - Atalanta 2 1,35
İTSA 171 21:45 Benevento - Sassuolo 2 2,00
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
İTSB 26 15:00 Ascoli - Ss Monza 1912 0 2,70
İTSB 27 15:00 Brescia - Pescara Calcio 1 1,90
İTSB 28 15:00 Cremonese - Pordenone Calcio 2--1 7,25
İTSB 29 15:00 Lecce - Spal İ.Y X 1,95
İTSB 30 15:00 Virtus Entella - Salernitana 1 3,20
İTSB 75 17:00 Frosinone - Cittadella 0 2,60
İTSB 130 16:00 Urbs Reggina 1914 - Lr Vicenza Virtus 2 2,90
İTSB 154 20:00 Venezia - Cosenza 1 1,50
İTSB 167 20:00 Chievo - Ac Pisa 2--0 6,50
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
PORP 12 22:00 Portimonense - Vitoria Guimaraes 2-3 Gol 1,65
PORP 40 17:00 Maritimo - Sporting Farense 1 2,65
PORP 78 17:30 Boavista - Rio Ave 2 2,30
PORP 90 20:00 Cd Tondela - Porto 2 1,20
PORP 105 22:30 P. Ferreira - Benfica 2 1,32
PORP 136 17:00 Gil Vicente - Moreirense Gol Var 1,75
PORP 139 17:30 Santa Clara - N. Madeira 2 4,00
PORP 151 19:30 Braga - Belenenses 2-3 Gol 1,67
PORP 159 22:00 Sporting Lizbon - Famalicao 2-3 Gol 1,65
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
RUSYA 39 16:30 Fc Ufa - Akhmat Grozny 2-3 Gol 1,65
RUSYA 80 19:00 Fk Rostov - Rubin Kazan 0--1 5,75
RUSYA 110 14:00 Arsenal Tula - Krasnodar 1 3,40
RUSYA 133 16:30 Dinamo Moskova - Fc Ural 1 1,28
RUSYA 134 16:30 Sochi - Zenit 1 4,25
RUSYA 144 19:00 Lokomotiv Moskova - Spartak Moskova 2 1,80
RUSYA 163 19:00 Cska Moskova - Rotor 0 4,00
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
SÜPL 16 13:30 Hatayspor - Göztepe 2 3,25
SÜPL 32 16:00 Rizespor - Trabzonspor 2 2,00
SÜPL 81 19:00 Galatasaray - Fatih Karagümrük 1 1,52
SÜPL 107 13:30 Sivasspor - Konyaspor 1 1,85
SÜPL 125 16:00 Kayserispor - Antalyaspor - 2,5 1,50
SÜPL 124 16:00 Ankaragücü - Gençlerbirliği 2-3 Gol 1,72
SÜPL 145 19:00 Bşb Erzurum - Beşiktaş İ.Y X 1,95
SÜPL 162 16:00 Kasımpaşa - Yeni Malatyaspor 2 2,80
SÜPL 164 19:00 Alanyaspor - Denizlispor 1 1,32
SÜPL 165 19:00 Fenerbahçe - Gaziantep 0 4,00
 

 

 
Lig Kod Saat Maç Tahminler Oranı  
T1L 1 16:00 Eskişehirspor - Giresunspor 1 10,00
T1L 2 16:00 Keçiörengücü - Altınordu 0 2,65
T1L 3 19:00 İstanbulspor - Tuzlaspor 2-3 Gol 1,70
T1L 17 13:30 Altay - Boluspor 1 1,45
T1L 18 13:30 Bandırmaspor - Menemenspor 0 2,80
T1L 33 16:00 Samsunspor - Balıkesirspor 1--0 5,00
T1L 82 19:00 Akhisarspor - Adana Demirspor 2 1,30
T1L 126 16:00 Ümraniyespor - Bursaspor İ.Y X 1,95
 



 

Bilgi Merkezi
Ödeme Seçenekleri
Ödeme Bildirim Formu
Üye Ekranı
Yeni Üyelik | Şifremi unuttum!
İletişim Noktası

Sorularunuz için e-mail adresimiz esporex@hotmail.com
Copyright © 2021 All Rights Reserved.